Chata Úvaly
Strážné 152
543 52 Strážné

rezervace
T: +420 775 775 140 - Denisa Pucholtová
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
(Pro informaci o ceně kratšího pobytu než na 7 nocí, prosím pište na uvedený e-mail. Ceny týdenních pobytů naleznete v sekci Letní a Zimní sezona.)

správce chaty
T: +420 603 523 738 - Miroslav Latín
Jak se k nám dostanete?

Jedete-li od Vrchlabí, budete stoupat klikatou cestou směrem ke Strážnému. Jakmile minete zastávku Vrchlabí, Hořejší Herlíkovice cesta se ztrácí v lese, kde se prudce stáčí doprava, odbočíte z hlavní silnice a dáte se doleva. U odbočky uvidíte ceduli Krkonošský národní park. Cestou pokračujete až k Evangelickému kostelu.  

Jedete-li druhou stranou z Dolního Dvora, projedete celým Stážným (cesta od Obecního Úřadu ve Strážném je pro auta neprůjezdná). Za cedulí oznamující konec Strážného pokračujete silnicí směr Vrchlabí. Jakmile narazíte na ceduli Krkonošský národní park, kde se hlavní cesta prudce stáčí doleva, odbočíte vpravo. Cestou pokračujete až k Evangelickému kostelu.

Za kostelíkem zabočíte doprava, na konci vyasfaltované cesty uvidíte po levé straně cestu k Pensionu U Kostela, jakmile minete Penzion, vyštěrkováná cesta vedoucí vlevo, mířící do kopce mezi stromy, Vás zavede k Chatě Úvaly.