UPOZORNĚNÍ: Omlouváme se, ale kvůli havárii topení nejsme schopni ubytovat hosty po celou zimní sezonu.

UPOZORNĚNÍ: v topné sezoně musí být chata obsazena min. 10 osobami a pobyt domluven min. tři dny před příjezdem, protože se musí chata vytopit. Děkujeme za pochopení.

Kapacita chaty 25 (30) lůžek

Nabízíme ubytování v pětilůžkových apartmánech, ve čtyřlůžkovém pokoji a třílůžkových pokojích. Na každém pokoji (apartmánu) je vlastní sociální zařízení a lednička.

 1. patro
  • 3x apartmán pro 5 osob (3 + 2).
 2. patro
  • 1x pokoj pro 4 osoby s vlastní kuchyňkou a malou jídelnou,
  • 1x pokoj pro 3 osoby s vlastní kuchyňkou,
  • 1x pokoj pro 3 osoby,
  • 1x apartmán pro 5 osob (3 + 2) s vlastní kuchyňkou a malou jídelnou - tento apartmán Vám můžeme nabídnout v případě vážného zájmu a pokud budou obsazeny ostatní pokoje.

Do vybraných pokojů, ve kterých to umožňuje dostatek prostoru, můžeme zajistit i přistýlku.

Chata dále nabízí:

Možnost vaření ve vybavené společné kuchyni (k dispozici tři čtyřplotýnkové sporáky s troubou, mikrovlnka, veškeré nádobí, příbory, prkénka, hrnce, pánve, pekáčky, rychlovarná konvice, toustovače atd.), na kterou navazuje jídelna s televizí (lze využívat i jako dětskou hernu). K dispozici je také velký společný mrazák. Vše umístěno v prvním patře chaty.

O Vaše pohodlí se bude starat správce, který bydlí několik metrů od objektu v druhé chatě, kde je možno popřípadě domluvit i velmi kvalitní stravování.

Prostorná terasa v letních měsících umožňuje jíst a relaxovat venku na sluníčku a k tomuto účelu máme k dispozici stoly i lehátka.

Ve spodní části chaty se nachází společenská místnost s kulečníkem, stolním fotbalem a výčepním pultem. Dá se domluvit zapůjčení pípy a zajistit i sud, pokud si jej nebudete chtít zařídit vlastními silami (značku a velikost sudu je potřeba domluvit minimálně týden dopředu; ve Vrchlabí se nachází malý pivovar, je tedy možné zajistit i neobvyklou značku piva). Stoly ve společenské místnosti vybízejí ke hraní společenských her a celá místnost je dost velká i pro různé hry s dětmi, aby se nenudily ani v případě špatného počasí. V chodbě se dále nachází stůl pro stolní tenis a společné toalety, není tedy nutné odbíhat na WC do pokojů. Společenská místnost je situována tak, aby zábava nerušila ostatní rekreanty v prvním patře.

U chaty se nachází ohniště pro táborák a po domluvě lze zapůjčit i gril. Dřevo je možné po předchozí domluvě zajistit (cena dle aktuální sezónu na dotaz). Pro děti je před chatou pískoviště a klouzačka s houpačkou. Kola pro nás také nejsou překážkou, lze je nechat v chodbě u hlavního vchodu, v případě vícero skupin uzamknout v samostatné místnosti.

Lyžování ve Strážném
Nejbližší vlek (POMA cca 200 m od chaty) je vhodný pro děti a méně náročné lyžaře a lze k němu sjíždět na lyžích. Další vleky, včetně dětské školičky, se nacházejí ve Strážném (cca 800 m) a v nejbližším větším areálu, v Herlíkovicích (cca 3 km).
http://www.strazne.eu/skiareal/, https://www.herlikovice.cz/


Cena zahrnuje:

 • ubytování, DPH, spotřeby energie, topení, voda, povlečení, ručníky, služby správce
 • v zimním období odvoz zavazadel skútrem od auta k chatě a zpět
 • základní úklid - chatu je však nutné předávat ve stavu, v jakém byla převzata

Cena nezahrnuje:

 • tzv. „vzdušné“ 21 Kč /os/ den (dospělá osoba 18-65 let)
 • kauci za apartmán 1 000 Kč (kauce je vratná při odjezdu, v případě skupiny činí její výše 5 000 Kč),
 • poplatek za dětskou postýlku 200 Kč/týden, bez povlečení,
 • poplatek za psa 50 Kč/den.

Ceník je připraven pro týdenní pobyty, které preferujeme, ale nebráníme se ani kratším pobytům. Pro informaci o ceně kratšího pobytu prosím pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Platba pobytu:
Veškeré platby samotného pobytu řešíme formou zálohových faktur převodem na účet, se splatností týden před samotným začátkem pobytu. V případě rezervace celé chaty požadujeme zálohu 10 000 Kč (splatnost dle začátku pobytu).

Storno podmínky:
- od 45 do 15 dní před nástupem na pobyt ve výši 50 % z celé ceny pobytu Vaší skupiny,
- méně než 15 dní před nástupem na pobyt ve výši 75 % z celé ceny pobytu Vaší skupiny.

Dovolujeme si Vás zároveň upozornit, že pro vánoční, silvestrovský a zimní prázdninové termíny (jarní prázdniny) platí následující storno podmínky pro zrušení Vaší rezervace:
– od 90 do 45 dní před nástupem na pobyt ve výši 25 % z celé ceny pobytu Vaší skupiny,
– od 45 do 15 dní před nástupem na pobyt ve výši 50 % z celé ceny pobytu Vaší skupiny,
– méně než 15 dní před nástupem na pobyt ve výši 75 % z celé ceny pobytu Vaší skupiny.

Příjezd / check in: mezi 14-16h (v případě sněhové nadílky odzov zavazadel z parkoviště na chatu)
Odjezd / check out: nejpozději v 9h předání pokoje (mezi 9-10h odvoz zavazadel zpět k vozu)  

Parkování:
Parkovat u chaty lze pouze v letních měsících, kapacita cca 5 automobilů. Parkování v zimních měsících je možné za poplatek na centrálním parkovišti ve Strážném nebo zdarma cca 250 m pod chatou na parkovišti u příjezdové cesty, pokud je volné místo.

V zimních měsících zajišťuje odvoz zavazadel při příjezdu a odjezdu správce objektu skútrem se saněmi. Tento odvoz je zahrnut v ceně za ubytování.

Chata Úvaly domácí řád 1.pdf

domovni rad